Online трансляція

Дітей без щеплень не допустять на заняття у новому навчальному році

15 Серпня 2019

Вчора, 14 серпня, в рамках прес-конференції в.о. міністра охорони здоров’я і міністр освіти повідомили про те, що дітей без щеплень на заняття до шкіл та дитячих садочків не допустять. Батькам нагадали, що у них ще є час вакцинувати малечу.

Як передає «Ліга», Уляна Супрун та Лілія Гриневич повідомили, що не щеплені діти повинні навчатися індивідуально, щоб не становити загрозу для інших малюків під час навчального процесу. Так, у школи та дитячі садочки 1 вересня допустять лише тих дітей, у кого є довідки про щеплення.

Лікарям, в свою чергу, заборонили видавати документи і довідки батькам, діти яких не вакциновані. Якщо нещеплена дитина все ж прийде до школи або садочка, то медперсонал закладу повинен надати батькам консультацію і підказки про те, де можна пройти вакцинацію. В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун запевнила, що усі медичні заклади України на 100% забезпечені необхідними препаратами.

Нагадаємо, останнім часом в Україні, як і в Запоріжжі зокрема, питання про щеплення та їх необхідність розділили суспільство. Багато батьків свідомо відмовляються від вакцинації дітей, адже, на їх думку, препарати вбивають імунітет, можуть викликати сильні ускладнення і навіть рак. Раніше ми детально розповідали про те, що таке вакцинація, як препарати працюють в організмі та розвінчували міфи про щеплення.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5