Online трансляція

Директорка школи на Запоріжжі довела учня до нервового зриву: що сталося

10 Вересня 2021

Скандал у школі в одному з селищ на Пологівщині. Там на одного учня нагримала директорка. Та так, що у того трапився нервовий зрив. Згодом факт булінгу підтвердили у суді. Батьки б’ють на сполох — директорка і досі на своїй посаді, тому не виключено, що булінг може повторюватись

Принижувала при усіх чи не щодня. Так характеризують поведінку педагога, ба більше, директорки Полтавської сільської школи, батьки шестикласника на ім’я Роман. За їх словами будь-які пустощі хлопця у директорки викликають шквал емоцій. Свідками цькувань хлопця були не лише однолітки, а й педагоги. Все це цькування було минулого року, і після того хлопець висушений був звернутися по допомогу до психологів. Бо нерви не витримали.

Після звернення батьків до правників та правоохоронців з перевіркою до школи завітали інспектори. Комісія підтвердила факт булінгу учня. Пізніше ісуди — районний та апеляційний. Утім, директорку по суті не покарано. У батьків виникає питання: чому директорка, яку кілька судів визнали винною, досі на посаді. 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5