Online трансляція

“Дія” попереджатиме українців про кредитних шахраїв

13 Вересня 2021

Через декілька тижні додаток «Дія» отримає оновлення. Користувачів попереджатимуть про перевірку кредитної історії банком. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Зараз в Україні кожного тижня запускаються нові послуги і готується «Дія-саміт», де тестуватимуть багато послуг, які пов’язані з отриманням субсидій, комунальних послуг і соціальних послуг. Крім того в додатку з’явиться послуга, яка не дозволить взяти сторонній людині кредит на персональні дані користувача, шляхом відправлення спеціального сповіщення.

За словами міністра, якщо хтось намагатиметься оформити кредит на користувача додатку «Дія», останньому приходитиме повідомлення про те, що банк перевіряє його історію.

«Через кілька тижнів ми запустимо в «Дії» послугу, вона буде доступна всім користувачам. Якщо хтось намагається взяти на вас кредит, то вам надходить повідомлення і йдеться про те, що перевіряється ваша інформація, який банк перевіряє і для чого перевіряє вашу кредитну історію», – відзначив Федоров.

Також Федоров додав, що під час найближчого саміту щодо «Дії», буде презентовано безліч нових послуг, які полегшать отримання субсидій й користування комунальними та соціальними послугами.

Джерело: “Главком”

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5