Online трансляція

Дичина в окупації: що відбувається на захоплених російськими військовими територіях Запорізької області

21 Червня 2022

Військова присяга у церкві і колаборанти перед іконостасом: так сповідують закон божий в окупації. Заповіді з точністю до навпаки: кради, вбивай і віджимай власність ближнього твого, благословляють московські попи. Як антихристи вбивають віру — дивіться в сюжеті.

У Розівці пропагандист у рясі представив вірянам «безголового» главу селищної адміністрації.

«Не пожадай власності ближнього твого»… прямо перед іконостасом колаборант андрій маркін плюнув на біблійну заповідь. Бо й бог у нього, певно, інший. У робочому кабінеті юда «повісив» путіна.

Солдата обдає кадилом московський поп, судячи з фігури — грішний черевоугодник. Від «батька-отамана» служивий отримує батогом по хребту. В ході процесії побратими ледве стримують сміх. Росіяни ще дивуються, чому в українських містах зносять пам’ятники расійським святим.

У селі Ботієве на Азовському узбережжі, окупанти призначили головою нікому невідому олену північенко. Адміністрацію «помітили» триколором.

А в Енергодарі чужі полотнища вже зривають. Дідусеві намуляло око «красное знамя», і він без перешкод зняв його просто серед біла дня. Пенсіонера невдовзі затримала рашистська поліція і змусила сказати, що прапор він забрав на згадку.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!