Online трансляція

Денис Казанський: “Якщо Україна окуповані території не поверне, то їх доля буде трагічною”

19 Травня 2022

На тимчасово окуповані території України чекає доля Донбасу, якщо їх не відбити — журналіст та політичний оглядач Денис Казанський поділився своєю точкою зору на події війни. Чому росія не здатна перемогти у війні, яку сама ж розпочала – дивіться у наступному сюжеті.

Читайте нас в Telegram

І дивіться повне інтерв’ю Дениса Казанського в програмі “Експертна думка” на YouTube-каналі TV5 сьогодні, 19 травня, о 20:00.

Журналіст Денис Казанський з початку війни у 2014 році висвітлює події в окупованому Донбасі — через російську агресію він і сам був вимушений покинути рідний Донецьк. Зараз популярний блогер має майже півмільйона підписників на платформі YouTube, тримаючи інформаційний фронт. Автор книг «Чорна лихоманка» і «Як Україна втрачала Донбас» стверджує: справжнє, потворне обличчя руського міра це заборона базових прав та свобод громадян:

Те, що робить росія з Донбасом не підлягає логічному поясненню, тому що це просто таке враження, що росія дуже за щось ненавидить цей регіон і його жителів і просто над ними знущається. В принципі, це відбувалося з тією територією, яку вони захопили у 2014 році — Донецьк, Луганськ.. Всі ці роки вони не жили повноцінно. Люди жили з комендантською годиною, зарплатою в 200 долларів, без свободи слова, свободи вибору, люди навіть не мали змоги обирати собі місцеву владу, їм заборонено було обирати навіть сільради.

Схожі процеси вже відбуваються у тимчасово окупованому Херсоні та області. Для того, щоб зупинити деградацію, ці та інші території, поки що підконтрольні російським бойовикам, необхідно повернути — воєнним шляхом:

Це буде залежати від того, як Україна зможе відбити ці території назад. Тобто, якщо вони їх окупують, то вони над ними будуть знущатися як завгодно. Залізти в голову путіну і дізнатися, що з ними зробити, я не можу, тож я думаю, що якщо Україна ці території не поверне, то їх доля буде трагічною. Вони просто припинять свій розвиток, і будуть так само деградувати і розграбовуватися як це відбулося з Донбасом.

Напавши на Україну, росія сама собі нанесла нищівний удар: армія несе тяжкі втрати, і поповнювати резерви швидко не вдасться.

Автор: Телеканал TV5

Інші новиниГоловний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!