Online трансляція

Складнощі пошуку “Міс Україна”: що розповів про шаблони краси запорізький пластичний хірург

16 Липня 2021

Незаміжні віком від 17 до 26 років, зріст щонайменше 168 см і без оперативних втручань. Саме таких претенденток шукають організатори національного конкурсу “Міс Україна”. Проте, цього року для чималої кількості українських дівчат вимоги стали недосяжними.

Новина про те, що в Україні не можуть знайти дівчат для конкурсу «Міс Україна» розлетілася в мережі чи не усюди. Причина – у штучній красі. Це й нарощене волосся, татуювання, ну й, звісно, збільшені груди. Втім, здебільшого такі “інстадівчата” і приходять на кастинг.

Про те, що краса не повинна мати шаблону впевнений пластичний хірург Іван Кононихін.

“Лисячі очі, так? Це такий тренд був в цьому році, який дуже добре виглядає на фотографіях. Але, насправді, це дуже неанатомічна операція. Дуже погані ефекти після операції пацієнти відзначають. І це неестетично і негарно виглядає”, – зазначив пластичний хірург Іван Кононихін.

Красиво чи не красиво – не важливо. Адже для більшості дівчат просто не має меж у вдосконаленні себе. Тому за останні роки, каже Іван, черги до пластичних хірургів лише більшають. Але грошей на штучну красу вистачає не усім. Адже за такі втручання доводиться віддавати чималі кошти.

Досвідчені моделі та експерти наголошують усім дівчатам, які хочуть брати участь у конкурсах, що краса — річ індивідуальна. І якщо змінювати щось, то лише на користь своїй зовнішності, а не за шаблонами соцмереж.

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!