Online трансляция

Чому пандемія коронавірусу збільшила кількість побутових відходів

22 мая 2020

Після кількох тижнів карантину у світі заговорили про покращення екологічної ситуації. Але, незважаючи на те, що забруднення повітря зменшилось, кількість побутових відходів, навпаки, збільшується

Сприяє цьому і додаткове пакування продуктів у магазинах. І хоча наукових досліджень про те, що пластик захищає краще, ніж, наприклад, папір, немає, в маркетах майже всі вагові категорії розфасовані у пакети. Вони, як правило, відправляються на сміттєві полігони, адже в нашій країні мало хто переробляє такий вид пластику. А разом з ними використані маски, рукавички, вологі серветки, пляшки від антисептиків та інші одноразові речі, кількість яких значно збільшилась за останні місяці. Деякі з цих відходів взагалі вважаються небезпечними. Попри це, їх викидають у звичайний смітник, а ще гірше – на узбіччя чи у водойму.

Як ми можемо вплинути на ситуацію та покращити екологічний стан планети, країни чи хоча б нашого міста? Чи безпечно заміняти одноразові речі на багаторазові в умовах пандемії? І все ж, як утилізувати одноразові відходи з мінімальною шкодою для себе та довкілля? Про все це дізнавалась Ірина Дєдушева.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5