Online трансляція

Чоловічі джогери як маст-хев сьогодення

11 Травня 2021

Кожен з нас любить комфорт, та часто обирає спортивні або ж повсякденні штани з еластичними резинками знизу. Але чи всі з упевненістю можуть відповісти стосовно назви їх фасону, походження чи історії виникнення. Сумніваємося, тому в цій статті будемо знайомити вас із ними, розповімо, яким же було їх початкове призначення та де врешті-решт знайти чоловічі джогери.

Прослідковується тенденція методичного проникнення спорту у повсякденний гардероб. Так сталося і з цими штанами. Прототип був створений відомою французькою фірмою спеціально для бігу підтупцем (джоґінґу), звідки і пішла назва брюк. Вони надійно фіксувалися на фігурі та ногах та виготовлялися зі щільного трикотажного матеріалу, що забезпечувало комфорт під час розминки та занять. Оскільки в буденності ми завжди шукаємо дещо комфортніше, ніж джинси-скіні, не дивно, що вони почали ділити одну полицю гардеробу з іншими кежуал-речами, як ті ж худі чи світшоти. Ба більше, сьогодні такий крій можна побачити в нових інтерпретаціях, а саме в моделях-гібридах, які поєднують  джогери та карго. Доволі цікавий варіант, який з останнього фасону взяв собі масивні кишені на бокових сторонах штанин.

Що стосується використовуваних матеріалів. Якщо традиційно для спорту обирали трикотаж, то сьогодні легко знайти бавовняні вироби з домішком синтетики, яка надає їм еластичність, а також із щільного деніму, що дозволяє розширити звичний джинсовий асортимент.

Щодо стилізації. Модель відрізняється універсальністю, що дозволяє використовувати її майже в будь-яких образах, крім офіційних заходів. Найбільше вони подобаються поціновувачам стрітстайлу, адже красиво виглядають з великими бомберами, масивними кросівками та панамою або кепкою. Звичайно, якщо ви любите дещо стриманіше, то аутфіт з однотонною сорочкою та брогами на грубій підошві також стильно виглядатимуть разом. Так можна з’явитися на навчанні та навіть в офісі, якщо його політика не встановила жорстких правил дрес-коду. Традиційні трикотажні варіанти також зараз на піку популярності, особливо моделі з широкими штанинами, різноманітними візерунками та акцентними принтами. Це додає загальному зовнішньому вигляду певного радісного і в міру безтурботного настрою, і його власника не покидає відчуття мобільності й комфорту. Краще останні фасони виглядають разом з оверсайз-футболками і “daddy sneakers”, так образ виглядає збалансованим.

Купити джогери для щоденного використання або технологічно оснащені пари для тренувань ви можете онлайн на сайті MD Fashion. Але краще переходьте, і зробіть висновки самостійно.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5