Online трансляція

Чи торкнеться локдаун у Туреччині українських туристів

27 Квітня 2021

Локдаун в Туреччині, який введуть з 29 квітня, не буде поширюватися на українських туристів. Про це розповів посол України в Туреччині Андрій Сибіга.

З 29 квітня уряд Туреччини запроваджує у країні суворий локдаун. Втім, посол України в Туреччині зазначив, що на українських туристів він розповсюджуватися не буде. Гості країни зможуть вільно відвідувати культурні, туристичні та історичні місця. Не буде обмежене для них і пересування між містами по Туреччині. Єдині умови – дотримання діючих протиепідемічних норм, як то соціальна дистанція, засоби індивідуального захисту тощо. Інформацію про те, які будуть додаткові заходи та норми обіцяють повідомити з годом.

Зазначимо, що наразі потрапити у Туреччину можна за умови отримання негативного ПЛР-тесту, зробленого за 2 дні до в’їзду до країни. Крім того, усіх іноземців, які прибувають до країни, зобов’язують отримувати спеціальний код, за яким можна відстежувати пересування туристів. Завдяки цьому ж коду туристи отримують право користування громадським транспортом тощо.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5