Online трансляція

Чи можливо “подолати” запорізькі маршрутки

4 Жовтня 2020

Суцільна проблема – це про запорізький транспорт. Тут і маршрутки, що їздять містом у режимі автоперегонів, і трамваї з рейками, що швидше нагадують хвилі, а не суцільну пряму, це і кількість дорожньо-транспортних пригод за участі громадського транспорту і непрозорість перевезень. Адже скільки заробляють перевізники, крім самих перевізників, не знає ніхто.

Аби такого не було та й у місцевий бюджет йшли гроші – місту потрібна система електронного квитка. По-перше, це зручно для водія, він не відволікається на додаткове обслуговування пасажирів, по-друге, це цілком прозора схема сплати послуги, по-третє, це комфорт для пасажира, якому не потрібні тепер паперові квитки, які треба було потім десь дівати.

Та й майбутнє громадського транспорту – яке воно? У 90-х роках та на початку двохтисячних порушували питання будівництва метро. Для цього потрібно було, аби в місті жило більше мільйона людей. Втім, такі плани залишилися на папері. Тепер у пріоритеті розвиток великого наземного транспорту. Наприклад, автобусів і тролейбусів з автономним ходом.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5