Online трансляція

Брендинг оновленої Хортиці високо оцінили на престижному фестивалі у Каннах

21 Червня 2022

Перший день Cannes Lions International Festival of Creativity приніс три шорт-листи за брендинг Хортиці

Про те, що брендинг оновленої Хортиці продовжує збирати шорт-листи на найгучніших світових фестивалях на своїй сторінці у «Фейсбуці» розповіла директор зі зв’язків з громадськістю SCM Наталя Ємченко з посиланням на пост директора агентства Bickerstaff.284 Іллі Ануфрієнко.

-Минулого літа ми затвердили новий брендинг острова Хортиця, розроблений Ilia Anufrienko та його дивовижною командою у партнерстві із Метінвест та Міністерство культури та інформаційної політики України (дякую Олександр Ткаченко за всіляку підтримку). Під чітким менеджментом urban bureau Big City Lab, — зазначила Наталя Ємченко. — Сподіваюсь, не лише шорт-листи, а ще й нагороди (чекаємо). Тож побажайте нам перемоги!

Тоді ж ми на Хортиці зробили безліч іншого, наприклад разом з Oleksandr Komarov та пан Ярослав Грицак, створили текст «шлях становлення української ідентичності». Який Влад Троїцький перетворив на аудіо-подорож островом.

Зазначимо, що створення нового брендінгу відбувалося в рамках масштабної програми реконструкції національного заповідника «Хортиця». Партнером національного проєкту з відновлення острова Хортиця виступив Метінвест Холдинг.

Головною метою створення бренду Хортиці є розвиток острова як культурного, історичного, природного та рекреаційного комплексу. Тому візуальна система ідентифікації запорізького острова є більш глибокою та всесторонньою, аніж зведення до упередження “Хортиця — це козаки і пороги на Дніпрі”.

Презентація бренда острова Хортиця відбулася в Києві рік тому. І підкреслимо, що це не просто логотипи та символи, це захоплююча графічна подорож островом.

Авторами концепції нового стилю Хортиці виступила креативна агенція Bickerstaff.284, команда якого має в Україні найбільшу кількість нагород міжнародного фестивалю творчості «Молоді Канські леви». Роботи авторів неодноразово відзначалися нагородами на найпрестижніших фестивалях світу в категорії креативу та дизайну, таких як «Reddot», «Epica», «Golden drum».

Ми впевнені, що і цього разу наш брендинг буде відзначений високим журі.

Нагадаємо, 23 квітня 2021 року в Запоріжжі був підписаний меморандум про консолідацію зусиль у відродженні Хортиці між Міністерством культури та інформаційної політики України, Запорізькою обласною державною адміністрацією та групою Метінвест. Реконструкція розпочалася 10 червня 2021. Наразі реалізація планів щодо реконструкції призупинена через повномасштабну війну в Україні. Але всі причетні до проєкту вірять, що як тільки рашистів виженуть та Україна переможе, відновлення острова буде продовжено. 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!