Online трансляція

Брендинг Хортиці виборов нагороду на престижному міжнародному фестивалі

22 Червня 2022

Відтепер острів Хортиця, окрім своєї неймовірної історії ще й відомий тим, що має бронзового лева — за брендинг на Міжнародному фестивалі творчості Cannes Lions («Каннські леви») в категорії дизайну. Брендинг розробила креативна агенція Bickerstaff.284.

Про призове місце повідомив директор Bickerstaff.284 Ілля Ануфрієнко на своїй сторінці у «Фейсбук» .

Фестиваль Cannes Lions щороку проходить у Франції. На ньому визначають переможців у різних номінаціях у сферах реклами, дизайну, комунікацій.

Команда агенції Bickerstaff.284 має в Україні найбільшу кількість нагород Cannes Lions. Роботи авторів також неодноразово відзначалися нагородами на найпрестижніших фестивалях світу в категорії креативу та дизайну, таких як «Reddot», «Epica», «Golden drum».

Автори брендингу Хортиці наголошують, що створили не просто айдентику, а цілу дизайн-систему, яка має дуже широкі можливості застосування. Ключовий фактор – прийом розкриття символів, які ніби запрошують глядача, відвідувача пізнати таємниці острова. І чим більше дізнаєшся, тим більше візуально відкривається, наприклад, логотип острова Хортиця.

Нагадаємо, що до цього острів Хортиця ніколи не мав власного бренду та перебував в занепаді. Брендінг Хортиці презентували у липні минулого року, в рамках масштабної програми реконструкції Національного заповідника «Хортиця», яка почалась у 2021 році. А у серпні шляхом відкритого публічного голосування визначили головний логотип острова.

Варто зазначити, що партнером національного проєкту з відновлення острова виступив Метінвест Холдинг. 23 квітня минулого року в Запоріжжі був підписаний меморандум про консолідацію зусиль у відродженні Хортиці між Міністерством культури та інформаційної політики України, Запорізькою обласною державною адміністрацією та групою Метінвест. Реконструкція розпочалася 10 червня 2021.

Через війну в Україні реконструкцію довелось призупинити. Але всі причетні до проєкту вірять, що як тільки російських окупантів виженуть та Україна переможе, відродження Хортиці буде продовжено. А новий брендинг з часом поступово стане запроваджуватися всім островом Хортиця: нове лого буде на вказівниках, офіційних сторінках в медіа, на друкованих матеріалах, всюди, де в сучасному світі застосовують айдентику.

Джерело: «Індустріалка» 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!