Online трансляція

Боротьба з COVID-19: для лікарів Запорізької області провели навчання

27 Січня 2022

Учора підбили підсумки навчання лікарів Запорізької області на тему: «COVID-19: підходи до діагностики та лікування в умовах триваючої пандемії».

За дорученням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Запорізький медичний державний університет організував і провів тренінгові навчання для всіх лікарів-спеціалістів первинної, вторинної та третинної ланки медичної допомоги нашої області.

На головній сторінці офіційного сайту ЗДМУ розміщені лекції провідних професорів університету на тему «COVID-19: підходи до діагностики та лікування в умовах триваючої пандемії», які спеціалісти могли переглянути у зручний для них час.

До того ж, впродовж двох тижнів лікарям була надана можливість підключення до віртуального пацієнта “Body Interact”, який налічує п’ять сценаріїв  перебігу хвороби на COVID-19 у пацієнта.

Всього у навчаннях взяли участь понад дві з половиної тисячі медичних фахівців області, які допомагають коронавірусним пацієнтам подолати хворобу. Учора ж, на онлайн-конференції в облдержадміністрації, лікарі мали змогу поставити актуальні питання професорам ЗДМУ через програму Zoom і отримати на них відповіді.

Джерело: ЗОДА 

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!