Online трансляція

Батьки школярів у запорізьких ОТГ зможуть контролювати бюджети освітніх закладів

2 Вересня 2020

Дві громади області запустили онлайн-платформу, завдяки якій батьки зможуть контролювати бюджети шкіл. Сервіси запрацювали у Широківській та Великобілозерській громадах.

Питання витрат коштів шкільних бюджетів тепер зможуть контролювати батьки. У Широківській та Великобілозерській громадах запрацював інтерактивний інструмент бюджету шкіл.  Він дозволяє порівняти показники своєї школи: кількість учнів, вчителів, загальні витрати на одного учня з іншими громадами області та країни в цілому.

Наприклад, за допомогою інструменту можна дізнатися, що в Серпневій школі вчаться 94 учні і працюють 24 вчителі. У цьому році навчальному закладу виділили 5,64 млн, або 60 тис. грн на одного учня. А ось в школі №4 Білозерської громади вчиться 89 дітей і працюють 13 вчителів. На одного учня тут припадає 38 тис. грн.

Користувачі інтерактивного бюджету також прямо на сайті можуть ставити питання, вносити пропозиції щодо розподілу коштів.

Жителі будь-ОТГ можуть подати заявку на безкоштовне створення інтерактивного бюджету шкіл. Зараз до онлайн-платформі підключена 21 школа з 14 областей Центру соціально-економічних досліджень CASE.Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5