Online трансляція

Безпечне та здорове харчування: на Запоріжжі перевірили одну зі шкіл

5 Вересня 2021

На початку вересня перевірку пройшла Азовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів у Кирилівці. Про це повідомили у пресслужбі Запорізької облдержадміністрації.

Голова Запорізької ОДА Олександр Старух ознайомився із організацією шкільного харчування в закладі та оглянув стан їдальні після капітального ремонту.

На сьогодні в закладі навчається близько 300 школярів. Персонал налічує 30 осіб. Учні школи є призерами багатьох Всеукраїнських конкурсів, олімпіад та творчих фестивалів.

У школі для навчання дітлахів обладнано кабінети початкових класів, спортивну залу, кабінети фізики, хімії та біології. Проведено і ремонт їдальні з харчоблоком. Оновлено всі комунікації, закуплено зручні меблі, встановлено нове професійне обладнання та розроблено збалансоване меню.

Варто зазначити, Азовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради має багаторічну історію. Перший освітній заклад на території громади побудували ще наприкінці ХІХ століття, а нову будівлю школи, де нині навчаються діти, відкрили у 1970 році.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!