Online трансляція

Без дистанційки: як школи Запоріжжя будуть працювати у «жовтій» зоні

22 Вересня 2021

З введенням в дію правил «жовтої» зони змінять умови своєї роботи і освітні заклади. У Запорізькій ОДА розповіли, як працюватимуть школи і садки.

Як повідомляють у прес-службі ЗОДА, головним критерієм для роботи освітніх закладів є вакцинація учителів, що в них працюють. Ті школи та садочки, де вакциновано менше 80% педагогів, працювати не будуть. При чому такі заклади з 23 вересня будуть закриті повністю, а не переведені на дистанційну форму роботи.

Наразі працювати можуть лише 42 заклади з 66. Інші можуть встигнути потрапити до «зеленої» зони, якщо вчителі та вихователі встигнуть отримати хоча б першу дозу вакцини.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!