Online трансляція

Без черг та папірців: як запоріжцям зареєструвати місце проживання онлайн

16 Вересня 2021

З квітня цього року Департамент реєстраційних послуг Запоріжжя  в тестовому режимі запустив новий онлайн сервіс, за допомогою якого місцеві жителі можуть отримати довідку про реєстрацію місця проживання особи в режимі онлайн. Як скористатися порталом та як нині він працює?

До сучасних технологій долучилися у Запоріжжі. Відтепер послуга реєстрації місця проживання та отримання відповідної довідки доступна не виходячи з дому. Також онлайн можна стати й в електронну чергу.

У порталіможна «Замовити електронну довідку» про місце проживання. Ідентифікацію можна пройти через BankID, ID-картку або додавши електронно-цифровий підпис. Скористатись електронним сервісом замовлення довідки про реєстрацію місця проживання можна також за допомогою QR-коду.

Онлайн можна зареєструвати за місцем проживання й дитину. Послуга доступна через систему “еМалятко”. Батькам потрібно мати медичний висновок про народження дитини та електронний підпис.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!