Online трансляція

Автомобільні диски: мода і тренди 2021-го року

7 Червня 2021

Диски – центральна частина колеса – бувають дуже різні, в чому легко переконатися, вивчивши асортимент магазину https://tireshop.ua/diski/. Вони відрізняються за методом виготовлення, дизайну, матеріалу. Широкий асортимент ускладнює вибір виробу. Яким віддати перевагу? Крім стандартних характеристик, які прописуються в інструкції виробника, любителі автотюнінгу звертають увагу на тренди і модні тенденції. Про них і поговоримо.

Головний тренд 2021 – надійність

Втомлені від потрясінь 2020-го року люди хочуть стабільності, спокою, тому тягнуться до чогось надійного. Це проявляється у всьому, навіть в трендах на машини і автотюнінг.

Вписується бажання користуватися довговічними, надійними речами і в еко-психологію, яка вітає раціональне споживання. В результаті автомобільні диски, які потрапляють в тренди, повинні бути:

  •  довговічними;
  • придатними до ремонту;
  • утилізованими.

Якщо утилізації підлягають всі види дисків, то ремонтують, зазвичай, тільки ковані і штамповані моделі. Литі, при всій своїй надійності, погано піддаються відновленню. Різні автосервіси пропонують послугу ремонту, але виробники забороняють зварювання або прокатку дисків, зроблених литтям. Однак литі моделі самі по собі легкі, менш сприйнятливі до перепадів температур, тому допомагають зберегти інші вузли автомобіля: гальмівні колодки, підвіску. Тому часто роблять вибір саме на їхню користь, обираючи більш часту заміну дисків, але довгий термін служби самого транспортного засобу.

Оригінальний дизайн диска – простий спосіб виділитися

Любителі автотюнінгу вже давно перестали купувати диски зі стандартним дизайном. Хоча є умільці, які можуть обіграти їх в оформленні машини. Більшість віддає перевагу яскравим, цікавим моделям з оригінальним декором. При цьому перше місце займають диски, де декор легкий і не впливає на поведінку машини на дорозі. Саме тому на перше місце встають кольори.

Хром повертається

Головний законодавець стилю сьогодні – хром. Хромовані вироби користуються все більшим попитом. Але покупець прагне не брати нав’язливі блискучі деталі, як в нульових, а додавати в образ автомобіля акуратні акценти. Хромовані диски з тонкими перемичками – один з таких ненав’язливих варіантів оформлення машини. Також затребувані моделі з
частковим покриттям.

Кольорові диски на піку моди

Якщо хромовані деталі здаються автовласникові занадто нав’язливими або нудними, він може придбати кольорові диски. Вони теж в тренді. Найчастіше відтінок обирається під колір кузова або контрастний. Популярні відтінки:

  • білий – варіант для франтів або для тих, хто прикрашає весільні автомобілі;
  • чорний – незмінна класика, яка дозволяє зробити зовнішній вигляд машини агресивним;
  • синій і коричневий – затребувані кольори для тих, хто хоче оригінальності, але епатувати публіку не готовий;
  • виділитися допоможуть пастельні і яскраві відтінки на зразок помаранчевого, жовтого або кольору фуксії.

Диски потрібного кольору можна купити готовими або замовити. За допомогою порошкового фарбування можна отримати деталі будь-якого кольору, обравши з відтінків палітри RAL. Яких тільки модних тенденцій тут немає, а нові дизайнерські рішення та ідеї можна підглянути на виставках і в автосалонах.

Стиль автомобіля багато в чому визначається смаком господаря. А ось рейтинги автомобільних дисків або інших деталей для транспортних засобів зазвичай складаються без урахування дизайну, адже трендові стилі можуть змінюватися, а ось мода на
надійність і безпеку – вічна.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5