Online трансляція

Альпініст з Запоріжжя підняв рідний прапор в горах Мексики

23 Січня 2021

На третій за висотою вершині в Північній Америці альпініст підняв флаг Запоріжжя, про що розповів журналістам «Суспільного»

Читайте також: В Запорізькій області «стандартні» 300 захворівших на коронавірус за добу

Зробив це молодик на ім’я Денис Якимчук на початку року – другого січня.

“Я планував відправитися в експедицію в Киргизію на пік Леніна, а потім планував відправитися в Аргентину на гору Аконка́гуа, але так як через карантин, через пандемію ці країни виявилися зачинені, довелося шукати альтернативні варіанти для гірських сходжень. Один із таких відкритих варіантів – це була Мексика,”- розповідає Денис.

Таким чином, запорізький альпініст разом із іншими 22-ма українцями вирішили підкорити один з семи діючих вулканів світу Орісабу. 1 січня група Дениса відправилися на штурм вершини. Каже, коли вийшли на льодовик, то розподілилися на зв’язки по декілька осіб. До вершини дійшли 2 січня. Там Денис Якимчук розгорнув прапор Запоріжжя, а також зателефонував рідним.

“Так як в Запоріжжі мало хто займається альпінізмом, і мало людей ходять на сходження, і взагалі я мало чув, щоб прапор Запоріжжя бував на якихось вершинах і мені захотілося змінити трохи цей статус, щоб прапор Запоріжжя бував на різних континентах, на різних вершинах, щоб про наше місто дізналося якомога більше людей”, – каже хлопець.

This slideshow requires JavaScript.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5