Online трансляція

Акція «Рінат Ахметов – Дітям»: більш ніж 100 000 подарунків і привітань

13 Січня 2021

Олександра та Дмитро Руденки з Маріуполя усиновили і взяли під опіку трьох дітей. Наймолодший – Тимофій, якому ще не виповнилося п’яти років. Після нього в родині з’явилися двійнята Маша та Михайлик. Братик і сестричка трохи старше Тимофія, їм скоро виповниться шість років.

Зараз молодим батькам – Саші та Дімі, по 24 роки. Олександра з дитинства знала, що стане мамою для багатьох дітей. Обоє вірять, що у них вистачить часу і сил, тому напередодні новорічних свят будують грандіозні плани на майбутнє. І мріють, щоб інтернатів не було зовсім.

– Багато людей навіть не замислюються про те, скільки дітей насправді потребують сім’ї, – каже Дмитро.
Коли подружжя стало замислюватися про усиновлення, то дізналося про системну боротьбу Фонду Ріната Ахметова з сирітством і його масштабну роботу з популяризації сімейних форм виховання. Зокрема, дуже допомогло близьке знайомство з програмою і порталом «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!», лідерами національного усиновлення.
– В рамках програми проводиться багато курсів, тренінгів для усиновителів, за що величезне спасибі. Інформація на порталі вкрай важлива, корисна і, можна сказати, прикладна. Це дуже велика підтримка, що дає помітний результат в житті, – говорять Олександра та Дмитро.
Тимофій, Маша і Михайлик стали одними з 100 000 дітей, які цього року приймають поздоровлення в рамках Акції «Рінат Ахметов – Дітям». Представники Фонду привезли малечі чудові подарунки.
– Фонд Ріната Ахметова подарував нам справжнє свято і сюрпризи! Мріємо, щоб у всіх були мама і тато. Дітям потрібен захист, – подякували малюки.
Акція «Рінат Ахметов – Дітям» лягла в основу діяльності Фонду. Протягом 20 років це найбільш тривала, безперервна і масштабна традиція дарувати дітям добро і віру в дива.
Серед більш як 100 000 дітей, які цього року приймали естафету добра та новорічних подарунків – хлопчики з родини Гартунг, яка живе під Києвом. Першим Ірина усиновила 12-річного Андрія. А потім на порталі національного усиновлення «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» побачила 13-річного Михайлика. Мужньо подолавши всі етапи усиновлення, Ірина Володимирівна подарувала сім’ю і любов хлопчикові. А Фонд привіз подарунки і привітання!
– Дякую за таку несподівану і приємну зустріч! Будемо чекати на Фонд Ріната Ахметова в гості з нетерпінням, – сказали Андрій та Михайлик.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5