Online трансляція

Аферисти ошукали двох пенсіонерів в Мелітополі

1 Березня 2021

У Мелітополі двоє громадян літнього віку довірились незнайомцям та стали жертвами корисливих злочинів – поліція проводить розслідування, повідомляють у обласному управлінні Нацполіції

Читайте також: На зустрічній смузі траси у Запорізькій області сталася смертельна ДТП

74-річний чоловік розповів поліцейським, що вдень 24 лютого до його квартири в будинку по вулиці Героїв України у Мелітополі прийшли дві невідомі жінки. Пенсіонеру вони представились працівниками міського водоканалу. Після спілкування з жінками, господар виявив, що з квартири зникли 10 тисяч гривень.

82-річна пенсіонерка того ж дня впустила до квартири будинку по вулиці Ярослава Мудрого жінку, яка представилась працівником газової служби. Після декілька хвилин спілкування з незнайомкою, власниця втратила 25 тисяч своїх заощаджень. В обох випадках літні люди повірили на слово незнайомцям, впустили їх до своїх помешкань і залишились без заощаджень.

За обома фактами поліцейськими Мелітопольського районного управління поліції відкриті кримінальні провадження за ознаками ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. На жаль, постраждалі дуже погано запам’ятали своїх кривдників.

Тому поліцейські вкотре звертаються до містян з проханням  нагадати своїм батькам та дітям правила, які дозволять вберегти майно і не дозволять себе обдурити:

  • у разі повідомлення про «затримання» поліцією родича, що вчинив кримінальне правопорушення, перевірте цю інформацію і спочатку  зателефонуйте родичу, якому «потрібна допомога»;
  • не відчиняйте двері незнайомцям та не показуйте нікому, де ви зберігаєте гроші;
  • у разі, якщо візитери представляються співробітниками комунальної служби чи соціальними працівниками, зателефонуйте диспетчеру чи в соціальну установу, щоб з’ясувати чи направляли їх на вашу адресу;
  • роз’яснюйте дітям, що не слід вступати у переговори з незнайомцями та давати їм будь-які цінні речі.

Якщо ж ви стали жертвами шахраїв – негайно телефонуйте в поліцію за номером «102». За можливості, запам’ятайте зовнішність злочинців та особливі прикмети – це полегшить пошук і допоможе запобігти іншим злочинам.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5