Online трансляція

Адміністрація запорізької гімназії прокоментувала інформацію щодо наруги над дитиною

23 Березня 2021

Ввечері 22 березня адміністрація гімназії №28 надала коментар щодо інформації про наругою над учнем цієї школи. У навчальному закладі все заперечують. 

На сторінці гімназії №28 у соціальній мережі пізнім вечором з’явилася публікація з коментарем стосовно інформації, що протягом усього дня ширилася як мережею, так і ЗМІ. Мова йде про новини про те, що у цій школі начебто скоїли насильство над неповнолітнім хлопцем, учнем 5 класу. І у своєму коментарі адміністрація закладу заперечує правдивість цієї інформації. 

За їх словами, 19 березня у школі дійсно виник конфлікт між двома учнями, але його швидко вирішили. До школи запросили батьків обох дітей, кривдник приніс свої вибачення постраждалій стороні, і до нього начебто навіть застосували покарання у вигляді виховних робіт. Втім суть конфлікту, та що власне сталося – не повідомили. А оприлюднену вчора, 22 березня, інформацію назвали не правдивою. 

У поліції ж, тим часом, і досі мовчать. А ні подробиць про їх виїзд у школу, а ні деталей про те, як саме “інформація не знайшла свого підтвердження”, навіть відомостей про проведення експертиз – не повідомляють у головному управлінні Нацполіції Запорізької області нічого.

Журналісти видання “Форпост”, як повідомляє їх сайт, були на місці подій. У школу їх не пустили та спілкуватися з ними відмовилися, хоча попередньо пообіцяли дати коментар стосовно цієї справи. 

TV5 продовжить слідкувати за подією.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5