Online трансляція

Аби дороги не «пливли»: як врятувати автошляхи у Запоріжжі

14 Липня 2020

Спека впливала не лише на самопочуття людей, а й на стан доріг. У Запоріжжі діють обмеження щодо графіку руху великогабаритного транспорту. Це полегшує пересування містом в години-пік, однак, після них фур на дорогах хоч греблю гати.

Одна з найбільш завантажених доріг Запоріжжя — біля мосту Преображенського. Тут у години пік курсують тисячі машин. Затори не єдина проблема, з якою стикаються водії. Цьогоріч асфальт на в’їзді на міст буквально “поплив” від спеки та під колесами великогабаритного транспорту. На окремих ділянках у Запоріжжі діють обмеження у години-пік: з шостої до 9:30 зранку та з 16 до 19:00 ввечері. А на греблі Дніпрогес взагалі повністю заборонено рух вантажного транспорту вагою більше ніж три з половиною тонни. За словами далекобійників, можна їхати і в об’їзд міста, але це доволі складно. Водії легковиків курсують без обмежень, але відчувають іншу проблему — погіршення стану міських доріг.

Поки об’їзних доріг немає, потрібно уникати перевантажень. Загалом, на території області є десять пунктів для проведення вагового контролю, але майданчиків для зважування замало. А у Запоріжжі вони взагалі відсутні. Для повноцінного контролю, каже Муса Магомедов, ініційовані зміни у законах.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5