Online трансляція

#5добрихсправ: журналісти з подарунками завітали до геріатричного пансіонату

21 Лютого 2020

Згадувати молодість під час перегляду улюблених кінострічок та дізнаватись чимало нового у пізнавальних програмах. Тепер чи не щодня це зможуть робити підопічні обласного геріатричного центру. Телеканал TV5 продовжує челендж #5добрихсправ.

Зараз у центрі живуть 220 людей різного віку. Для всіх пансіонат вже давно став рідним домом. Кажуть: забезпечені всім необхідним. Гарне харчування, відремонтовані кімнати, цілодобовий нагляд, медична допомога, а також організація дозвілля. Численні гуртки та, звичайно, перегляд телепрограм та кінострічок. Фільми обирають підопічні.

У рамках челенджу #5добрихсправ телекомпанія TV5 передала сотні дисків для підопічних обласного геріатричного центру. Усього – 120 художніх фільмів та більше 50 наукових та пізнавальних програм, стрічки виробництва України, Чехії, Німеччини, Великобританії та Австралії.

Колекцію фільмів та програм від нашого каналу оцінили підопічні. Кажуть, що телевізор дивляться доволі часто, а тому стрічки та програми будуть поступово передивлятися. А нашим глядачам та читачам ми нагадуємо, що челендж “5 Добрих справ продовжується” та закликаємо долучатися.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5