Online трансляція

#5добрихсправ: запорізькі журналісти зробили добру справу для хвостатих

17 Лютого 2020

До Міжнародного Дня спонтанного прояву доброти редакція нашого телеканалу вирішила теж зробити корисну справу в рамках челенджу #5добрихсправ.

І хоча це відбулось не зовсім спонтанно, за день ми з колегами зібрали для тварин притулку «Дай лапу, друже» корм та інші необхідні речі.

Громадській організації «Дай лапу, друже» – 10 років. Завдяки волонтерам та небайдужим запоріжцям тварини-безхатьки отримали право на життя. Так, у вольєрах притулку зараз мешкають близько двох сотень собак. 10 тварин – лікують у клініці, а маленьких цуценят взяли на перетримку волонтери. Не всім щастить знайти дім. Тож, деякі тварини продовжують жити в притулку.

Головна проблема притулку – потреба в їжі для тварин у великій кількості. Серед необхідного також теплі ковдри та кошти на лікування тварин. Повний перелік потрібних речей для притулку можна знайти на сайті day-lapu-drug.zp.ua. Щосуботи з 14-ї до 17-ї години у притулку проводять акцію «Погуляй з собакою». Тож в цей день можна принести собакам «подарунки», а також приємно провести час у їхній компанії.

Якщо ж ви не маєте можливості завітати до притулку особисто, можете звернутися до керівниці організації Ірини Дідур за телефоном, вказаним на екрані.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що TV5 запускає великий челендж – #5добрихсправ.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5