Online трансляція

3D принтер і ручки, окуляри віртуальної реальності та конструктор «Розумний будинок»: у запорізькій школі відкрили два STEM-кабінети

17 Грудня 2021

Новітні STEM-кабінет біології та STEM-лабораторія з’явилися на базі запорізького колегіуму «Елінт». Сюди закупили сучасні гаджети та цифрове оснащення для втілення наукових задумок учнів та вчителів освітнього закладу.

Про це повідомили у пресслужбі міськради.

Впродовж десяти років у колегіумі “Елінт” запровадили STEM-освіту. Попри це, спеціальних засобів навчання та професійного обладнання в закладі ще не було.

Відтепер до складу STEM-лабораторії входить: мультимедійна інтерактивна панель з вбудованим ПК, цифрова документ-камера, багатофункціональний пристрій, 3D принтер, програмовані електронні модулі, конструктор «Розумний будинок», окуляри віртуальної реальності, 3D ручки та тренувальні поля для навчальних занять з робототехніки.

У STEM-кабінеті біології – цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс, цифрові та біологічні мікроскопи, тренажер серцево-легеневої реанімації, комплект мультимедійного обладнання, цифрова документ-камера, багатофункціональний пристрій та інші різноманітні демонстраційні прилади.

Читайте також: у Запорізькій області триває реалізація президентської програми “Здорова Україна”. Днями відкрили два мільтифункціональні майданчики.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!