Online трансляція

26-річна дівчина з Запоріжжя бореться за життя: як допомогти

24 Лютого 2021

З дитинства по лікарнях, шкільні  заняття вдома, а далі – щоденна боротьба за здоров’я. До такої реальності вже звикла жителька Запоріжжя Ольга Хорлікова. У дівчини рідкісна генетична хвороба – муковісцидоз.

Муковісцидоз – захворювання хронічне і не виліковне. Зусилля лікарів спрямовані на те, аби зупинити розвиток хвороби. Близько чотирьох разів на рік 26-річна Ольга лікується у стаціонарі обласної лікарні. Частину препаратів отримує безкоштовно. Але останнім часом їх ефективність знизилась.

Якщо вам не байдужа доля Ольги Хорлікової, ви можете долучитися до збору коштів. Зробити свій внесок можна на сайті благодійного фонду «Щаслива дитина» – deti.zp.ua. У розділі «Як допомогти» обираєте «Боротьба з муковісцидозом». Внизу сторінки натискаєте на кнопку «пожертвувати», і далі вводите ім’я та прізвище дівчини (Ольга Хорлікова)

Будь-яка сума допоможе Олі стати ближче до мрії про здорове життя.  

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!