Online трансляція

До 200-річчя Незалежності Греції в Запорізькій обласній бібліотеці відкрили виставку дитячих малюнків

25 Березня 2021

200 років Незалежності Греції. В цей день, 25-го березня, греки всього світу віддають шану героям революції, яка розпочалась рівно два сторіччя тому та принесла країні омріяну суверенність. До цієї дати у Запорізькій обласній бібліотеці відкрили виставку дитячих малюнків «Греція моїми очима». Участь взяли не тільки греки, а й охочі запорожці. Загалом грецька спільнота у нашому місті нараховує понад 200 представників.

Організатори розповідають, обирали тему, яка могла б дозволити дітям передати своє відчуття Греції. У межах виставки організували конкурс у чотирьох вікових категоріях від 3 до 17 років. Участь у ньому взяли 26 дітей. Автори кращих робіт отримали грамоти і призи. Гран-прі за малюнок древньогрецького бога Посейдона отримав Назар Іванов.

Автор: Телеканал TV5

Інші новиниГоловний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!