Online трансляція

20 ошуканих людей за 3 мільйони гривень: дніпровські аферисти торгували з Бердянського офісу неіснуючими авто

8 Лютого 2021

Правоохоронці Дінпропетровської області викрили групу шахраїв, які торгували неіснуючими автомобілями. «Підприємці» працювали з Запорізької області.

Як повідомляють у прес-службі прокуратури Дніпропетровської області, шахраї відкрили своє діло влітку 2019 року, і пропрацювали майже рік. Група людей орендувала офіси у Бердянську та двох містах на Дніпропетровщині, і звідти, через Інтернет, продавали автомобілі. Людям придбати нові машини за зниженою ціною, але – за передоплатою. Після отримання від 30 до 50% від повної суми авто, продавці зникали, залишаючи клієнтів без грошей та, власне, їх нового транспорту.

В ході розслідування вдалося встановити, що за час своєї роботи банда з 5 шахраїв встигла ошукати більше 20 клієнтів, заробивши на цьому 3 мільйони гривень. Як з’ясувалося, аферисти обдурили понад 20 осіб і вкрали 3 мільйони гривень. Зараз вже направлено звинувачення щодо чоловіків за статтею за шахрайство організованою групою в особливо великих масштабах.Чоловікам загрожує від 5 до 12 років ув’язнення.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5

Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp

Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp

Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5