Online трансляція

11-річний запоріжець потребує допомоги у боротьбі за життя

12 Жовтня 2021

11-річний Руслан Щербаков з народження має невиліковний діагноз — спінальна м’язова атрофія. Йому потрібне термінове лікування, а сума нараховує мільйони гривень.

Все почалось, коли Руслану було 4, 5 місяці – тоді батьки помітили перші прояви хвороби. Безліч візитів до лікарів і через декілька місяців хлопчику поставили діагноз: важке генетичне захворювання.

Препарат, що не дає хворобі прогресувати, родина отримала з допомогою небайдужих людей, до програми розширеного доступу до безкоштовного лікування від виробника – Руслан не потрапив.

Робити перерву у лікуванні – не можна. Тож мати хлопчика просить допомогти всіх небайдужих до їхньої біди. Адже часу мало, а сума для родини – не підйомна.

Реквізити для допомоги: 5457082270277754 (ПриватБанк) Щербакова С. А.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!