Online трансляція

Смерть від удару струмом працівника водного атракціону: в Кирилівці все ще не можуть знайти власника

28 Липня 2021

На початку липня в Кирилівці загинув працівники водного атракціону. 22-річного хлопця вдарило струмом. Правоохоронці розпочали розслідування, проте знайти власника злощасного атракціону так і не вдається. Про це повідомляє “РІА-Мелітополь”.

Як ми повідомляли раніше, хлопець працював на одному з пунктів водних розваг. Він вранці прийшов на роботу і почав накачувати повітрям один з атракціонів. Однак через відсутність заземлення (обладнання для захисту від небезпечного впливу електричного струму) сталася НП. 22-річного хлопця вдарило струмом. Він помер на місці події ще до приїзду медиків.

Правоохоронці з’ясували, що хлопець не був офіційно працевлаштованим. Власника атракціону шукають вже протягом трьох тижнів. Очевидці, які працювали поряд із загиблим, вказали на одного чоловіка. Втім, він запевняє ще не знав загиблого та ніколи не бачив цієї гірки. Підприємець зазначає, що лише здає в оренду свої шезлонги й навіть не пам’ятає кому. Наразі він лише свідок цієї справи.

Правоохоронці планують отримати доступ до інформації мобільних операторів, в обслуговуванні яких знаходився загиблий та зазначений підприємець. Вже звернулися за дозволом до суду. Це може допомогти нарешті знайти власник злощасного атракціону.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5