У Запоріжжі посилять контроль за доступністю укриттів
За зачинені укриття балансоутримувачів штрафуватимуть, а що стосується шкільних сховищ — ними теж можна користуватися, тільки так, щоб не заважати освітньому процесу.
Про це повідомила секретар Запорізької міськради Регіна Харченко під час засідання міськвиконкому.
Читайте також: У Запоріжжі здавали шкільний підвал в оренду — керівника звільнили, укриття відремонтували (фото)
Шкільними укриттями запоріжці можуть користуватися під час тривог у позанавчальний час, а також під час навчання, якщо в укритті є окреме приміщення або коридор, де не проходять уроки.
«Дала доручення посилити контроль за забезпеченням вільного доступу до укриттів. Порушники цієї вимоги будуть притягнуті до відповідальності. Це штрафи, а у випадку виникнення негативних наслідків – позбавлення волі всіх відповідальних», – зазначила Регіна Харченко.
Зазначимо, що відучора в Запоріжжі в тестовому режимі запрацював мобільний застосунок «DozoR Укриття». Додаток дозволяє миттєво визначити розташування сховищ, прокласти до них найкоротший маршрут через GPS, а також отримувати сповіщення про повітряну тривогу та відбій.