Захисника України з Енергодара посмертно відзначили високою державною нагородою
Василь Дерновий загинув у бою за Україну. Його батьки отримали нагороду – Орден «За мужність» III ступеня. Про це повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.
Читайте також: Захищав батьківщину та загинув за два дні до 45-річчя — енергодарцю просять присвоїти звання Героя України
Зазначається, що Василь Дерновий загинув 30 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу селища Черкаське Порічне Суджанського району Курської області рф.
До війни Василь працював звукорежисером у палаці «Сучасник» в Енергодарі. Його добре знали місцеві мешканці, друзі та колеги, — йдеться у повідомленні.
Церемонія вручення нагороди відбулася 25 березня у Петро-Михайлівській сільській громаді Запорізької області, де наразі мешкають його батьки.
«Низький уклін і вдячність батькам Захисника — Ірині Миколаївні та Володимиру Васильовичу. Вічна слава нашому Герою, який віддав своє життя в бою за свободу та незалежність України. Пам’ятаємо та шануємо«, – написав Дмитро Орлов.
Раніше ми писали, що на фронті загинув 22-річний снайпер-розвідник з Енергодара
Фото: Фейсбук-сторінка Петро-Михайлівської сільської ради