Футболіст Едуард Сарапій повернувся до рідного міста, щоб поспілкуватися з юними гравцями
Запорізькі юні футболісти отримали унікальну можливість особисто поспілкуватися з гравцем збірної України. 6 червня на стадіоні «Славутич Арена» пройшла особлива зустріч з Едуардом Сарапієм, який виступає за ФК «Полісся». Про це повідомили в Запорізькій обласній асоціації футболу.
На захід прибули майже сто юних футболістів з різних міст та районів Запорізької області. Для багатьох дітей це була перша можливість наживо побачити професійного гравця, який представляє нашу країну на міжнародному рівні.
Читайте також: У Запоріжжі відбудеться зустріч з художницею, яка створює провокативні речі з ниток і тканин
Едуард Сарапій, який розпочинав свою кар’єру саме у запорізькому «Металурзі», охоче розповідав про свій шлях у професійному футболі. Зазначається, що спортсмен відповідав на численні запитання молодих футболістів, ділився цінними порадами та розповідав про складнощі, з якими довелося стикнутися.
Особливо дітей цікавило, як йому вдалося потрапити до збірної України та що потрібно для досягнення високих результатів у спорті. Сарапій підкреслив важливість постійних тренувань, дисципліни та віри у власні сили.
«Запоріжжя — це моя точка відліку. Я тут, щоб подякувати та дати поштовх тим, хто тільки починає», — зазначив Едуард під час спілкування з дітьми.
Після бесіди відбулася автограф-сесія, де кожен охочий міг отримати підпис улюбленого гравця. Також діти мали можливість сфотографуватися з професійним футболістом.
Організатори заходу відзначили, тож така зустріч має особливе значення для розвитку дитячого футболу в регіоні. Живе спілкування з успішним спортсменом мотивує молодь продовжувати займатися улюбленою справою.
Варто також зауважити, що подібні заходи допомагають підтримувати спортивний дух у прифронтовому місті. Діти отримують можливість відволіктися від складних реалій та зосередитися на мріях про спортивні досягнення.
Такі зустрічі допомагають створювати зв’язок між поколіннями футболістів та показують дітям, що мрії можуть здійснитися.
Раніше ми писали, що запорізька молодь поспілкувалася з ветеранами війни.