Запоріжсталівець Олег Ісенко став наймолодшою «Золотою зіркою» Компанії
Щоб пройти шлях від машиніста шихтоподачі до майстра агломераційного цеху металургійного велета та володаря найвищої корпоративної нагороди Групи Метінвест 26-річному Олегу Ісенко знадобилося вісім років.
«Коли я працевлаштувався на комбінат – не очікував, що ця робота мене так захопить. Мені пощастило з людьми поруч – колеги, керівники, які побачили в мені потенціал, підтримали, направили. Саме завдяки їм я вирішив здобувати вищу освіту, задумався не просто про професійний ріст – а й про кар’єрні висоти. І за це я їм щиро вдячний», — ділиться фахівець.
Олег як ніхто розуміється на тонкощах виробництва якісного агломерату для доменних печей. Його підхід до роботи – це поєднання глибокого розуміння технології та уважності до деталей. Він постійно шукає способи вдосконалення процесів та оптимізації витрат, підвищення ефективності без втрати якості.
Так, у цеху впроваджено низку технічних рішень, у розробці яких брав участь Олег. Наприклад, використання вживаних валків прокатних станів для коксових дробарок дозволило зекономити близько 9 тисяч доларів на рік. А переобладнання спікальних візків на інший тип колосника знизило витрати на виробництво агломерату.
Читайте також: Гордість Метінвесту: запоріжець Дмитро Фомічов, нагороджений Золотою зіркою, поділився власними секретами успіху
Особливу увагу у своїй роботі Олег приділяє питанням безпеки виробничого процесу: у агломераційному цеху саме він відповідає за оцінку ризиків та розробку заходів у межах програми Безпечний робочий простір. На його рахунку більше 100 заходів для підвищення безпеки виробничих процесів.
«Багато змін можна впровадити саме завдяки перегляду звичних, усталених десятиліттями процесів, найскладніше тут – відмовитися від стандартних підходів на користь нових, свіжих ідей. Це цікаво – покращувати, змінювати старі алгоритми роботи на нові, свіжі, ефективні. Ще приємніше – бачити результат цієї роботи, реальну економію ресурсів. Зараз разом з колегами теж працюємо над новими ідеями, тестуємо різні підходи, глибше занурюємося у технологію», — каже Олег Ісенко.
Олег – не лише сильний фахівець, а й надійний колега. Він завжди готовий прийти на допомогу – і в роботі, і поза нею. Попри досить юний вік, перспективному фахівцю вже доручають навчати молодь: він вже став наставником для семи молодих спеціалістів, мотивував їх до професійного зростання, освоєння суміжних професій. Сьогодні ці працівники проходять стажування на виконання обов’язків на керівних посадах – і це найкраще підтвердження того, який вагомий внесок своєю підтримкою зробив Олег на старті їхнього шляху.
Зануреність у роботу не заважають Олегу проявляти свою громадянську позицію. Хлопець підтримує мобілізованих працівників комбінату та опікується ветеранами, які стають до роботи після служби: допомагає їм адаптуватися, знову відчути себе частиною команди, яка чекала на повернення «своїх».
«Олег – амбітний, відповідальний, ініціативний. І що важливо – не боїться роботи. Він проявив себе ще з перших днів: уважний до деталей, кмітливий, самодисципліна у нього – безвідмовна. Він вимогливий в першу чергу для себе – і тільки потім до інших. Йому достатньо пояснити завдання – і можна бути впевненим, що все буде зроблено якнайкраще: якісно й швидко. Це надійна людина, на яку справді можна покластися», — розповідає керівник Олега, заступник начальника агломераційного цеху з виробництва Дмитро Кіреєв.
Читайте також: Винагорода – молодим і наполегливим: чому молодь обирає Метінвест як перше робоче місце
До речі, фахівець став наймолодшим володарем «Золотої зірки Метінвесту» за увесь час існування нагороди. Як зізнається сам Олег, це додає ще більшої відповідальності – не підвести колектив, керівників і компанію. Тому налаштований працювати ще наполегливіше, щоб довести: головне – не вік, а ставлення до справи.
«Золота зірка» – це чималий здобуток і визнання моїх результатів, але точно не межа. Це не просто нагорода, це – стимул. Вона підтверджує, що я все робив не дарма, і, якщо продовжу рухатися у тому ж напрямку, попереду матиму ще більше. Зазвичай таку почесну нагороду отримують люди більш старшого віку, які присвятили роботі на комбінаті 10-20-30 років. Приємно, що відзначили саме мене, намагатимуся тримати планку!» — додає Олег.
Раніше ми писали, що кращих працівників Запоріжсталі відзначили нагородами до Дня металурга та гірника.