МФК «Металург» Запоріжжя розгромно програв «ЮКСІ» у другому перехідному матчі та вилетів до Другої ліги

За інформацією: Суспільне Запоріжжя.

МФК "Металург" Запоріжжя розгромно програв "ЮКСІ" у другому перехідному матчі та вилетів до Другої ліги

Матч відповідь за право виступати в Першій лізі ПФЛ, «Металург» — «ЮСКА», 8 червня 2024 року. Facebook/МФК «Металург» Запоріжжя

МФК "Металург" Запоріжжя вдома розгромно поступився ФК "ЮКСА" в другому перехідному матчі за право грати в Першій лізі. Гра завершилася з рахунком — 0:4. Другий тайм запорізька команда догравала з двома вилученнями.

В дебюті першого тайму "ЮКСА" швидко відкрила рахунок — нападник Хабіб Есеола з кількох метрів спрямував м’яч у дальній кут — 0:1 на дев'ятій хвилині. Надалі гості створили ще кілька небезпечних моментів, але не забили. Перша половина зустрічі завершилась за мінімальної переваги "ЮКСА".

Футболісти ФК «ЮКСА» святкують взяття воріт МФК «Металург» в першому таймі другого матчу плей-оф, 8 червня 2024 року. Facebook/МФК «Металург» Запоріжжя

В другому таймі, на 54 хвилині матчу, захисник "Металурга" Дмитро Костючено отримав другу жовту картку та був вилучений з поля. Згодом гості реалізували чисельну перевагу над запорізької командою — бразильський нападник Венді на 62 хвилині забив ударом з-меж штрафного майданчика — 0:2.

Матч «Металург» — «ЮСКА», 8 червня 2024 року. Facebook/МФК «Металург» Запоріжжя

А вже на 86 хвилині господарі пропустили третій м'яч у свої ворота — півзахисник "ЮКСА" Кирило Ховайко відзначився голом вийшовши на заміну. Майже одразу після цього ще один захисник запорізької команди Олександр Баранюк отримав другу жовту картку та був вилучений з поля.

Реакція в.о. головного тренера «Металурга» Антона Гая на гру його підопічних. Facebook/МФК «Металург» Запоріжжя

Дограваючи вдев'ятьох, "Металург" пропустив ще один гол: на 90+3 хвилині матчу забив півзахисник гостей Антон Євдоким — фінальний рахунок зустрічі 0:4.

Таким чином дебютант Другої ліги за сумою двох ігор (3:1 та 0:4) впевнено пройшов "Металург", отримавши право виступати в наступному сезоні у Першій лізі ПФЛ, а запорізька команда опускається в нижчий дивізіон.

Антон Гай, виконуючий обов'язки головного тренера МФК "Металург" :

"На жаль, нічого в нас не вийшло в цій грі. Швидкий гол пропустили, а далі, пішло все нанівець. Це футбол, мабуть ми ще не готові до Першої ліги. Не всі витримують такий тиск. Тут молода команда, можливо їм ще зарано грати на такому рівні. 4 м'ячі це дуже багато, останній гол мене дуже збентежив, це принижує наш клуб, наших тренерів. Ніколи не можна опускати руки, треба грати до кінця".

Раніше Суспільне повідомляло, що МФК "Металург" Запоріжжя мінімально здолав ФК "Поділля" Хмельницький. Гра завершилася з рахунком — 1:0. Переможний гол запорізька команда забила з пенальті на останніх хвилинах матчу.