Командиру снайперської групи, який загинув на Запоріжжі, присвоїли звання Героя України (фото)

Командиру снайперської групи, який загинув на Запоріжжі, присвоїли звання Героя України (фото)

Військового, який боронив Запорізький напрямок, посмертно удостоїли орденом

Минулого тижня президент присвоїв звання Героя України та орден «Золота Зірка» бійцю центра спеціального призначення «Омега» підполковнику Роману Самусіку на псевдо «Кубік», який боронив Запорізький напрямок. Про це повідомили в ЦСП «Омега».

Читайте також: «Чотири рази заходив на позиції та виходив неушкодженим» — боєць запорізької бригади отримав відзнаку Головнокомандувача

Роман був командиром снайперської групи 4-го окремого загону ЦСП «Омега». Загинув військовий на Запорізькому напрямку в серпні 2024 року.   

Роман народився в 1993 році в Луцьку. Проходив військову службу за контрактом, під час ООС був зв’язківцем і одним із піонерів використання безпілотників на війні, після повномасштабного вторгнення — командир снайперської групи.

«Для нього була важлива суть «Омеги», сам загін. Все робилося для спільного знаменника, щоб знищити ворогів. Вираховував бронетехніку з дронів, витягував поранених побратимів з поля бою, налагоджував зв’язок, працював як снайпер — він вмів дуже багато у військовій справі. Повністю заслужене звання Героя України», — згадує про Романа його побратим з 4-го загону.

Раніше ми писали, що будівельник з Оріхова пішов на фронт після загибелі дружини та втрати домівки. Боєць Запорізької окремої бригади ТрО з позивним “Зелений” у цивільному житті працював будівельником. Робив дахи на будинках, працював зі всіма сучасними матеріалами, утеплював фасади. Працював по всій Запорізькій області.

Джерело

Новости Запорожья