Як можна розширити можливості електрогітари: поради профі

Виразні, технічні та практичні можливості електрогітари https://muzline.ua/elektrogytary/ величезні. Цей інструмент не випадково здобув славу — він прийшовся до смаку і консервативним виконавцям, і експериментаторам, що багато про що свідчить. І тим не менше, музиканти постійно знаходяться у пошуках розширення власних творчих горизонтів,у тому числі і за рахунок інструмента. Що можна зробити з електрогітарою у цьому сенсі — розповість фахівець інтернет-магазину Музлайн, що добре знається на творчому підході.

З чим працюємо

Основна цінність будь-якої електрогітари — її звучання, тембр, динаміка, і те, як з ними вправляється музикант. Але найбільше достоїнство цього інструмента полягає також і в тому, що модифікувати його звучання можно практично безкінечно. Робити це можна:

  • за допомогою прийомів гри;
  • з додатковими приладами для звуковидобування (от як смичок, наприклад);
  • використовуючи стандартні та кастомні процесори ефектів;
  • змінюючи стандартний стрій;
  • перебудовою самого інструмента

і так далі. Насправді, все обмежується лише фантазією та практичними можливостями виконавця.

Радикальні зміни

Ті, хто не проти поекспериментувати з електрогітарою та її звуком, часто починають з невеликих але відчутних змін — наприклад, заміна звукознімачів, встановлення додаткових п’єзодатчиків, перестановка струн і тому подібне. Ця безкровна кастомізація може суттєво покращити або просто змодифікувати тембр гітари, але у випадку чого все можна легко поміняти назад.

Більш радикальні способи зазвичай рідше зустрічаються. Так, особливо сміливі музиканти міняють гриф інструмента (наприклад, переробляють його на безладовий), висвердлюють отвори в корпусі, заповнюють їх іншими матеріалами і тому подібне. Чи варто воно того — питання дискусійне, але успішних прикладів подібних модифікацій не так вже і мало.

Що радять професіонали

Жоден експерт не порадить вам пиляти свою гітару вздовж і поперек без нагальної необхідності, особливо якщо це преміальна модель без видимих недоліків. Натомість, до ваших послуг сотні педалей ефектів, цифрові процесори та цілі школи прийомів гри, що удосконалять вашу техніку та розширять творчі горизонти. Фахівці інтернет-магазину Muzline радять починати із найменшого — використовувати доступні інструменти і за їхньої допомоги шукати власне унікальне звучання, власний стиль і лише вичерпавши стандартні прийоми, переходити до більш радикальних ідей. Зрештою, почніть зі смичка, відчуйте себе Джиммі Пейджем!

Новости Запорожья