Як прокинутися вчасно — перевірені способи не проспати роботу

Як прокинутися вчасно - перевірені способи не проспати роботу

Прості поради для легкого пробудження

Настала весна: час зеленого листя, теплих дощів та непочутих будильників. Адже що може бути гірше, ніж підвестися з теплого ліжка, коли довкола темно і холодно. І ось ви переставляєте будильник на 5 хвилин пізніше, спізнюєтеся на роботу один раз, другий, третій, у результаті вас звільняють за постійні запізнення. Щоб такого не сталося, дотримуйтесь наших порад.

Читайте також: Щоб солодко спалося — як правильно вибрати постільну білизну

Засинати та прокидатися по графіку

Стандартна порада, яка насправді допомагає. Якщо лягати спати та вставати за розкладом, організм згодом звикне і почне прокидатися сам, навіть без будильника. Але спочатку рано вставати доведеться навіть у вихідні — один випадковий день, коли ви проспали до обіду, може зіпсувати весь збудований режим.

Не дивитися перед сном телевізор і соцмережі

Увімкнути перед сном кумедний ролик на Ютубі або переглянути всі сторіси своїх друзів — привабливо, але не варто. Синє світло, яке походить від телефону, погано впливає на процес засинання, а надто цікаві фільми чи ролики можуть порушити нервову систему, через що заснути буде ще важче. Краще почитати спокійну книгу або прийняти гарячу ванну — це допоможе зняти денний стрес, розслабитися і заснути швидше.

Прибрати будильник якомога далі від ліжка

Якщо будильник лежить на подушці, є шанс виключити його, навіть не прокидаючись. І ось ви знову проспали, бо будильник не продзвонив. Забирайте його якнайдалі, але так, щоб звук було чутно. Можна покласти на шафу — так ще й фізнавантаження зранку з’явиться.

Непотрібні «ще 5 хвилин»

Усім знайома думка «ще 5 хвилин», що супроводжується переставлянням будильника. У результаті ви прокидаєтеся на годину пізніше і бігаєте по всій квартирі, намагаючись не запізнитися. Щоб такого більше не сталося, ставте собі будильник на потрібний час і вставайте відразу, як його почули. Розуміємо, що поза ліжком темно і холодно, тому наступна порада.

Включити світло у квартирі та прийняти гарячий душ

Читайте також: Як подолати сонливість протягом дня – корисні поради для кожного

Організм сприймає темряву як сигнал до сну, тому вранці насамперед увімкніть світло. І вирушайте в гарячий душ — він допоможе зігрітися і швидше прокинутися. Коли звикнете до гарячого душу вранці, спробуйте контрастний — поперемінне обливання теплою та холодною водою розбудить навіть найбільшого соню.

Включити музику

Під бадьору музику захочеться рухатись навіть зранку. Музика допоможе не лише прокинутися, а й підняти настрій.

Купити механічний будильник

Будильники в телефоні, звісно, теж гидкі, але ніщо не зрівняється зі звуком справжнього механічного будильника, який здатний розбудити весь будинок. Купити такий будильник можна на будь-якому маркетплейсі або в магазинах із товарами для дому. Але будьте обережнішими — у перший час вам захочеться викинути його у вікно або розбити молотком.

Також ми давали корисні поради, які допоможуть відновити енергію.

Джерело

Новости Запорожья