Зібрали корисні поради для автомобілістів
Зима – казкова пора року. Проте зима – це не лише безтурботні вихідні із санчатами, а й спричинені погодними умовами фактори, які можуть зіпсувати настрій. Забувати про це не варто, адже найхолодніша пора року здатна створити низку проблем, особливо з вашим автомобілем. Морозну зиму легше пережити, якщо знати декілька корисних порад.
Читайте також: Часткове відшкодування витрат на придбання електрогенерувальне обладнання – у Запоріжжі запрацювала програма для бізнесу
Замерзлі від інею вікна досить часто стають неприємним сюрпризом зимовим ранком для автомобілістів. Для того, щоб впоратися з такою проблемою без зайвих клопот рекомендуємо скористуватися наступною порадою: змішайте три чатини оцту на одну частину води, залийте отриманий розчин у розпилювач та нанесіть на вікна своєї автівки з вечора.
Паркуйтеся капотом на схід. Такий нехитрий маневр допоможе позбутися зайвого снігу та інею на лобовому склі завдяки першим променям сонця. Однією ранковою проблемою менше.
Якщо ви втомилися буксувати кожного разу із пухкого снігу, що тільки випав, запам’ятайте наступну хитрість: наповнювач для котячого туалету варто розсипати навколо шин. Він покращить зчеплення із дорогою і допоможе легко виїхати із сніжної пастки. Також для зчеплення із дорогою радять використовувати автомобільний килимок, який допомагає впоратися із проблемою без зайвих зусиль.
Якщо під руками немає так званої «саперної лопатки» для чищення снігу з автомобільного скла, скористуйтеся жорстким кухонним шпателем (але не металевим), CD-диском або навіть кредитною карткою.
Для того, щоб на фари не прилипав сніг, тримайте їх уввімкненими протягом усієї поїздки. А для покращення яскравості та чіткості фар рекомендують покрити кожну фару зубною пастою і змити її теплою водою.
Захистіть склоочисники на ніч шкарпетками, аби уникнути снігу, який примерзне до скла та склоочисників.
Також треба пам’ятати, що в сильний мороз мийка не рекомендується, адже перепад температур шкідливий для лакофарбового покриття кузова.
Крім того, у сильний мороз не зайвим буде зняти акумулятор авто та забрати його додому в тепло. Також фахівці радять тримати бак з пальним авто максимально наповненим, аби там не утворився і не замерз конденсат.
Раніше ми розповідали, чи потрібно прогрівати автомобіль взимку та як це робити правильно. Між водіями часто виникає дискусія: гріти чи не гріти автомобіль взимку.