Запорізько-донецька команда «АРПІ» вибуває із кубка України

9 ноября 2016 10:06 (Запорожье)

Після стартового свистка господарі одразу пішли у наступ.

Запорізька команда створювала моменти, але відкрити рахунок не вдавалося. А на 7-ій хвилині гості спіймали суперника на контратаці. Відзначився Антон Гай. В середині першого тайму травму отримує воротар команди «АРПІ» Артем Ушаков.

У першому таймі гравці “АРПІ” продовжували безрезультатно атакувати ворота одеситів. А от гості ще двічі розписалися у воротах Артема Ушакова. Спершу забив Антон Кочевенко. А прямо перед відпочинком відзначився легіонер одеського клубу Япарама Коллінс. 3:0 – за підсумком першої половини гри.

В другому таймі запоріжці прагнули напрацювати хоча б на м'яч престижу. Це вдалося Дмитру Харченку. На 29 хвилині він нарешті відзначився у домашньому матчі. Та раділи запорізькі футболісти недовго. Одразу суперник провів і 4-й м’яч.

На заключних хвилинах гравці обох команд подарували глядачам гольову феєрію. Чотири м'ячі протягом двох хвилин – таке у міні-футболі побачиш не часто. Андрій Будін з “АРПІ” реалізував дев'ятиметровий. Рахунок став 2:4. Тут же за одеситів відповів Япарама Коллінс, але гостям цього було мало. Вони провели ще й шостий гол у ворота АРПІ. Підсумковий рахунок у зустрічі встановив Антон Тарасенко, який ще раз покарав “МКВ” за перебір фолів. Після фінального свистка рахунок 6:3 на користь одеського клубу.

За результатами цієї гри запорізько-донецька команда «АРПІ»  вибуває із кубка України.Далі футболісти будуть боротися за нагороди другої ліги Чемпіонату України та суперліги першості міста.

Нагадуємо, що з нагоди свята Української мови, усі новини на сайті телеканалу TV5 будуть виходити українською мовою.