У Запоріжжі відбувся фінал Спартакіади Метінвесту

18 июля 2017 11:44 (Запорожье)

Цими вихідними у Запоріжжі у фінальному етапі спартакіади Метінвест визначили команду переможців. Широкомасштабні змагання, які проводяться вже в сьомий раз поспіль, були приурочені до Дня металурга і гірника України. Всього на старти спартакіади вийшли понад 800-т спортсменів, які працюють на підприємствах Метінвесту. Попередні етапи спартакіади пройшли в Кривому Розі та Маріуполі

У заключний день третього туру спортсмени розігрували медалі окремо у кожному виді спорту. Завдання кожного – заробити максимум балів для своєї команди аби наблизити її до перемоги. На майданчику спорткомплексу «Запоріжалюмінбуд» спортсмени розіграли нагороди з баскетболу. За бронзу боролися команди «Азовсталь» та «Сєвгок». А за перше місце зустрілись колективи підприємств Кривого Рогу – «Інгулецький ГОК» та команда «ЦГОК». Остання вже три роки поспіль у цьому виді тримає лідируючу позицію.

На майданчику спорткомплексу «Динамо» спортсмени визначали кращих у міні-футболі. Тут за третє місце зустрілась команда місцевого комбінату «Запоріжсталь» із гостями з Кривого Рогу колективом «Сєвгок». З перших хвилин гри запоріжці захопили лідируючу позицію. Місцева команда перемогла з рахунком 4:3 і стала бронзовим призером міні-футбольного турніру. За перше місце боролись колективи підприємств Маріуполя та Кривого Рогу.

На стадіоні «Локомотив» спортсмени змагалися у легкоатлетичній естафеті 4 по 500 метрів. Цю дисципліну ввели до спартакіади вперше. У команді — троє чоловіків і одна жінка. Спортсменка Емілія Гнєдая захищає честь ливарно-механічного заводу. Запоріжанка впевнено стартувала й тримала лідируючу позицію під час всієї естафети. Її команда фінішувала першою.

У спорткомплексі Запорізького національного технічного університету визначали кращих у волейболі. За третє місце зустрічались команди із Маріуполя та Кривого Рогу. Перша вже була бронзовим призером у цьому виді. Тепер знову підтвердила свій клас. За перше місце зіграла команда комбінату «Запоріжсталь» із гостями з Кривого Рогу.

Вся програма змагань включала в себе 11 видів спорту — баскетбол, волейбол, міні-футбол, дартс, настільний теніс, плавання, армспорт, гирьовий спорт, шахи, велогонка та естафета. Заключний етап у Запоріжжі тривав три дні. Після проведення всіх видів судді підвели командний підсумок спартакіади.

Автор: Телеканал TV5

Август 2017
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс

24

25

26

27

28

29

30

31

Июль 2017
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Июнь 2017
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Май 2017
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Апрель 2017
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Март 2017
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Февраль 2017
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Январь 2017
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Декабрь 2016
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Ноябрь 2016
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Октябрь 2016
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Сентябрь 2016
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Август 2016
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Июль 2016
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Июнь 2016
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Май 2016
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Апрель 2016
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Март 2016
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Февраль 2016
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Январь 2016
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс