Спортсменка Людмила Бабак із Енергодара Запорізької області вкотре здобула золото на чемпіонаті Європи

За інформацією: Суспільне Запоріжжя.

Людмила Бабак, 11-та чемпіонка Європи. Facebook/Paddle Europe

Спортсменка із тимчасово окупованого Енергодара Запорізької області Людмила Бабак здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи з веслувального марафону. Ця перемога стала для спортсменки одинадцятим титулом чемпіонки Європи.

Про це сьогодні, 27 червня, повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

Чемпіонат Європи з веслувального марафону відбувся у місті Пітешт (Румунія). Людмила Бабак перемогла у змаганнях на каное-одиночці на дистанції 15,4 км.

"Для Людмили ця перемога стала ще одним яскравим підтвердженням її статусу однієї з найсильніших марафонок світу. До цього чемпіонату вона вже мала у своєму активі 10 титулів чемпіонки Європи, а нинішній тріумф став черговою золотою сторінкою в її блискучій спортивній кар’єрі", — йдеться у повідомленні.

Людмила Бабак, 11-та чемпіонка Європи. Дмитро Орлов, Енергодарський міський голова

Читати ще

Читати ще

Українська веслувальниця Бабак виборола дві «бронзи» на ЧС-2025 з каное-марафону

Читати ще

Каноїстка з Енергодара Людмила Бабак у восьмий раз стала чемпіонкою світу з веслування

Новости Запорожья