16-річний запорізький спортсмен став чемпіоном світу з метання молоту

17 июля 2017 13:39 (Запорожье)

В Кенії триває чемпіонат світу з легкої атлетики до 18 років. Змагання можна назвати історичними, адже за рішенням міжнародної федерації легкої атлетики, у цій віковій категорії світова першість проходить востаннє.

Шанс вписати своє ім’я в історію отримав запорізький метальник молота Михайло Кохан. 16-річний запоріжець вирушив на чемпіонат світу в статусі діючого лідера світового рейтингу. Його результат 84 м 25 см, показаний цього року в Дніпрі, наразі нікому з однолітків перевершити не вдалося. У Найробі Михайло з перших спроб підтвердив позицію фаворита, одразу суттєво випередивши своїх конкурентів. Стартував запорізький богатир з результату у 75 м 58 см. У другій спробі відправив снаряд на 82 метри 31 см, потім підкорив позначку у 80.98. Саме результат другої спроби став вирішальним для Михайла Кохана – з показником у 82 метри 31 см наш спортсмен став чемпіоном світу, випередивши найближчого переслідувача на 8 метрів.